Yaşam

Kızılcık Şerbeti: Nilay’ın Peruk Açıklamasından Müge Anlı Cinayetine Bugün Televizyon Dünyasında Yaşananlar

9 Kasım Perşembe günü televizyon ve dizi dünyasındaki son dakika gelişmelerini ve olaylarını derledik.

Bakalım bugün neler oldu?

Sunuculuğunu Hasan Can Kaya’nın üstlendiği Talkers’ta yine komik anlar yaşandı. Çinli bir firmada emlakçı olarak çalıştığını belirten seyircinin, satışları Translate kullanarak yaptığını söylemesi tüm stüdyoyu kahkahalara boğdu.

Yıllar önce “Adını Feriha Koydum” dizisiyle hayatımıza giren ancak ekranlarda pek göremediğimiz Feyza Civelek, son dönemde “Kırmızı Kızılcık Şerbeti” ile bomba gibi bir geri dönüş yapmıştı. Nilay karakteriyle her hafta konuşulan Civelek, Katarsis programında hastalığını, yaşadığı süreci ve Nilay karakterini anlattı.

Geçtiğimiz yıl Gaziantep’te dövülerek öldürülen ve cesedi bir çocuk giyim mağazasının dondurucusunda bulunan 3 yaşındaki Lina Erbay’ın davasının üçüncü duruşması görüldü. Katil zanlısı Mehmet Aksu’nun ifadeleri şok etti.

Televizyon efsanesi Kurtlar Vadisi’ndeki çocuksuz unutulmaz karakter Erdal’ı hepiniz hatırlarsınız. Sefa Zengin’in canlandırdığı karakter o dönem oldukça gündemdeydi. Peki Sefa Zengin şu anda ne yapıyor?

MasterChef All Star’ın sevilen yarışmacılarından Tanya Kilitkayalı, Demet Akalın ve Jess Molho’nun sunuculuğunu yaptığı Gel Let’s Talk’a konuk oldu. Programla ilgili ipuçları veren Tanya, MasterChef konukevinde kalan yarışmacıların hayatlarından da bahsetti.

Son dönemde kadrosuna sürekli yeni oyuncular katan Yalı Çapkını, transferde yine çok konuşuldu. Birsen Altuntaş’ın haberine göre konağa yeni bir misafir geliyor.

aziziyehaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu