Yaşam

Ninja Kaplumbağalar Animasyon Filmi Detayları Açıklandı!

Çocukluğumuzun en sevilen çizgi filmlerinden biri olan Ninja Kaplumbağalar, bildiğiniz üzere bu sene bir yenilenmeyle yeniden beyaz perdeye geliyor. Kanadalı komedyen, aktör ve yapımcı Seth Rogan tarafından yapılmıştır. Film çıkalı epey oldu.

Kevin Eastman ve Peter Laird’in popüler çizgi roman karakterlerine dayanan eserlerde iki sinemadan biri Vizyona girecek olan animasyon sinemasının vizyona girmesine kısa bir süre kala bariz detaylar ortaya çıktı. Gelin birlikte bir göz atalım.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem filminin oyuncu kadrosu ve hikayesi belli oldu

Nickoledeon Çocukların Seçimi ödülleri sırasında yapımcı Seth Rogen ana karakterlerimizi tanıttı, Donatello, Michaelangelo, Leonardo ve Raphaelsırasıyla Micah Abbey, Shamon Brown Jr. Nicolas Cantu ve Brady Nooncanlanacağını duyurdu.

Ayo Edebi April O’Neil olarak, Usta Splinter rolünde Jackie Chan, Giancarlo Esposito Baxter Stockman olarak, Rocksteady rolünde John Cena, Bebop olarak Seth Rogen, Leatherhead rolünde Rose Byrne, Wingnut rolünde Natasia Demetriou, Superfly Buz küpüve Cengiz Kurbağa rolünde Hannibal Buress.

Filmin konusu, yıllardır tecrit edilmiş durumda yaşayan, New York halkının sevgisini kazanmak ve sıradan birer genç olarak kabul edilmek için kahramanlık gösteren kaplumbağa kardeşlerin öyküsünü anlatacak. Kaplumbağalarımızın yeni arkadaşı April O’Neil onlara gizemli bir böcek organizasyonunu bitirmek içinyardım edecek.

4 Ağustos’ta vizyona girecek olan Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem için Twitter’da şu görseller paylaşıldı:

tusbahaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu