Haber

Erdoğan Açıkladı: Elektrikte ‘seçim’ indirimi yolda

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ‘Nisan ayı itibarıyla tüm abone gruplarında elektrikte yüzde 15 indirime gidiyoruz.’ söz konusu.

Sanayicilerin kullanacağı doğalgazda da indirim yapılacak.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin kümelenme toplantısında konuştu. Gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan Erdoğan, şunları söyledi: “Nisan ayı itibarıyla tüm abone gruplarında elektrikte yüzde 15 indirime gidiyoruz. Sanayicilerin kullandığı doğal gaz tarifesinde konut aboneliğine göre oldukça yüksek olan yüzde 20 indirim yapıyoruz.’söz konusu.

‘Kısıtlı zamanda ilimizi ziyaret eden vatandaşlarımıza sarılmayı hedefliyoruz’

Erdoğan’ın açıklamalarından satırbaşları şöyle:

  • Bu yıl belediyelerimizin ve STK’larımızın ramazan ayına özel programlarını deprem bölgesinde yoğunlaştırdığını görmekten memnuniyet duyuyoruz.

  • Depremin olduğu ilk günden beri şehirlerimize ve insanımızın yanına gidiyoruz. Hem kalıcı konutların temellerini atıyoruz hem de depremzedelerle iftarda buluşuyoruz.

  • Ramazan Bayramı’nın ardından seçim gününe kadar il ziyaretleri başlayacak. Kısıtlı süre içerisinde en fazla ilimizi ziyaret ederken vatandaşlarımızla kucaklaşmayı hedefliyoruz.

  • Seçim süreci, kentlerin durumu, destekleme çalışmaları ve kalıcı konut projeleri nedeniyle değişen gündemi unutturmayacağız.

habertuzlukcu.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu